Gjendet i vrare me thike nje 67 vjecar ne FIER

Gjendet i vrare me thike nje 67 vjecar ne FIER

1270
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 06:40, në fshatin Mbrostar Ura, Fier, në afërsi të serave është gjetur pa shënja jete (dyshohet i vrarë me mjet prerës), shtetasi P. Gj., 67 vjeç, banues në Daullas, i cili ka qënë i punësuar roje te serat.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE