Gjendet i pajetë trupi i një gruaje në Portin e Vlorës

Gjendet i pajetë trupi i një gruaje në Portin e Vlorës

323
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë, ku trupi i pajetë i një gruaje është gjetur pranë molit të portit.

Mësohet se kanë qenë punonjës të portit që kanë parë trupin e pajetë të gruas dhe më pas kanë njoftuar policinë.

Kjo e fundit po punon per nxjerrjen e trupit nga uji dhe identifikimin e saj.

Ndërkohë është ende e paqartë se si trupi ka perfunduar prane molit.

S'KA KOMENTE