Gjendet i pajetë çifti grek që jetonte në Turqi

Gjendet i pajetë çifti grek që jetonte në Turqi

660
SHPËRNDAJE

Çifti i dy grekëve që humbën në rrënojat e Antiokisë janë gjetur të vdekur nga skuadrat e kërkim-shpëtimit në Turqi. Sipas informacioneve të “Neëbsomb.gr”, çifti është njohur nga dhëndri i tij.

Dy bashkëshortët u gjetën të përqafuar nën krevat, në rrënojat e shtëpisë së tyre dhe nën tonelata çimento.

Në fillim autoritetet i treguan dhëndrit unazën e burrit dhe ai nuk e njohu, më pas e nxorën nga rrënojat, duke e identifikuar atë.

S'KA KOMENTE