Gjendet i mbytur në rezervuar 17-vjeçari, policia jep detajet

Gjendet i mbytur në rezervuar 17-vjeçari, policia jep detajet

522
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një 17-vjeçar është mbytur në rezervuar. Siç njofton policia i mituri është gjetur i mbytur nga xhaxhai i tij ne rezervuarin e fshatit Vrap.

Nga të dhënat paraprake në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 19:15, në rezervuarin e fshatit Vrap, është gjetur i mbytur, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, nga xhaxhai i tij, një 17-vjeçar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po 

S'KA KOMENTE