Gjendet e masakruar me thikë aktorja e njohur greke, dyshohet se është...

Gjendet e masakruar me thikë aktorja e njohur greke, dyshohet se është vrarë nga i biri

4936
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në Greqi, ku aktorja e njohur Maria Bonikou, është gjetur e masakruar me thikë në banesës  e saj.

5454784

Ka qenë një i afërm i 73-vjeçares që  e ka gjetur atë të rrëzuar me fytyrë në pllaka, dhe të goditur disa herë me thikë pas shpine, ndërsa në kokë i kishin vendosur një qese.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka gjetur 73-vjeçaren të vdekur, ndërsa sipas hetimeve paraprake në krye të të dyshuarve, është djali i saj , 46-vjeç.

S'KA KOMENTE