Garda e Republikës do të marrë në ruajtje Gjykatën e Posaçme dhe...

Garda e Republikës do të marrë në ruajtje Gjykatën e Posaçme dhe SPAK

100
SHPËRNDAJE

Garda e Republikës do të marrë në ruajtje Gjykatën e Posaçme dhe SPAK. Lajmi bëhet i ditur për “BalkanWeb” nga gazetarja Klodiana Lala.

Shërbimet e Policisë së Shtetit do të zëvendësohen me punonjës të Gardës.

S'KA KOMENTE