FNSH kontrolle ne banesa ne Mujalli te Fierit pas gjetjes se...

FNSH kontrolle ne banesa ne Mujalli te Fierit pas gjetjes se kanabis ne parcelen me miser

2123
SHPËRNDAJE

Pas zbulimit te parcelës me kanabis në Mujalli të Fierit, ku mes arës me misër ishte mbjellë lëndë narkotike, FNSH dhe efektivë policie kanë zbarkuar në të gjithë fshatin.

Policë të veshur me antiplumb dhe me skafandra po vijojnë kontrollet nëpër disa banesa të këtij fshati.Policia ende nuk ka nje njoftim zyrtar per sasine e kapur te kanabis ne kete fshat apo per autor te arrwstuar. Operacioni vijon

S'KA KOMENTE