FIER:Udhetonte pa leje drejtimi , e peson 17 vjecarja

FIER:Udhetonte pa leje drejtimi , e peson 17 vjecarja

2135
SHPËRNDAJE

-Po nga këta specialistë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për një shtetase 17 vjeçe, pasi është kapur nga shërbimet e Policisë, duke drejtuar automjetin, pa leje drejtimi.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE