Fier:Makina perplas nje 33 vjecare dhe djalin e saj 6 vjecar, dergohen...

Fier:Makina perplas nje 33 vjecare dhe djalin e saj 6 vjecar, dergohen ne spital

2658
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot, rreth orës 12:30, në lagjen “Kastriot”, Fier, shtetasi L. A., duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar këmbësorët, shtetasen E. K., 33 vjeçe dhe djalin e saj 6 vjeç, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

S'KA KOMENTE