FIER/Perplasi nje grua te moshuar me makine ,ndjekje penale per 47 vjecarin

FIER/Perplasi nje grua te moshuar me makine ,ndjekje penale per 47 vjecarin

1471
SHPËRNDAJE

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor të DVP Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal për shtetasin L. Sh., 47 vjeç, banues në Fier, pasi ditën e djeshme, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka përplasur shtetasen H. B., 68 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE