Fier / Dhunuan familjarët e tyre, në pranga 2 shtetas.

Fier / Dhunuan familjarët e tyre, në pranga 2 shtetas.

2274
SHPËRNDAJE

Fier / Ushtruan dhunë ndaj familjarëve të tyre, vihen në pranga 2 shtetas.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasit:

-D. B., 43 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës dhe vëllait të tij;

-G. Ç., 44 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj një të afërmi të tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE