Fier/Dhunoi dhe kercenoi me thike bashkeshorten, arrestohet 52 vjecari

Fier/Dhunoi dhe kercenoi me thike bashkeshorten, arrestohet 52 vjecari

2524
SHPËRNDAJE

Fier

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin M. M., 52 vjeç, banues në Kreshpan, pasi ka ushtruar dhunë psikologjike dhe ka kanosur me mjet prerës(thikë), bashkëshorten e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprime të mëtejshme procedurale.Dhun

S'KA KOMENTE