Festohet krijimi i PD FIER. Celet shtabi elektoral per zgjedhjet vendor

Festohet krijimi i PD FIER. Celet shtabi elektoral per zgjedhjet vendor

261
SHPËRNDAJE

Qindra antare dhe simpatizante te PD ne Fier kane festuar sot 32 vjetorin e krijimit te kesaj dege. Ne kete dite te shenuar per kete force politike Deputeti Luan Baci ka percjelle mesazhe falenderimi per te gjithe antaresine qe kane kontriubuar ne kete dege prej fillimit te demokracise dhe ne ditet tona.

S'KA KOMENTE