Familjarët gjejnë pa jetë 29-vjeçaren, dyshohet se ka rënë në kontakt me...

Familjarët gjejnë pa jetë 29-vjeçaren, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike

974
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ja ndodhur këtë mëngjes në Durrës. Policia bën me dije se rreth orës 07:30, në lagjen nr. 14, Durrës, është gjetur nga familjarët, në oborrin e shtëpisë, pa shenja jete, shtetasja S. H., 29 vjeçe, e cila dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e rënies në kontakt me rrymën elektrike. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE