Familjaret denoncojne zhdukjen e 26 vjecares ne Fier

Familjaret denoncojne zhdukjen e 26 vjecares ne Fier

5521
SHPËRNDAJE

DVP Fier

Në datë 17.06.2022, në Komisariatin e Policisë Fier, ka bërë kallëzim shtetasi A. T., 62 vjeç, banues në Fier, se vajza e tij, shtetasja P. T., 26 vjeçe, e cila vuan nga probleme të shëndetit mendor, është larguar nga banesa në datë 15.06.2022 dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e 26-vjeçares.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE