Emrat për këshillin bashkiak të Fierit nga PD e Alibeaj

Emrat për këshillin bashkiak të Fierit nga PD e Alibeaj

423
SHPËRNDAJE

Enkelejd Alibeaj, ka dorëzuar mbrëmë në KQZ listat për kandidatët dhe këshilltarët bashkiakë për zgjedhjet e 14 majit.Emrat për këshillin bashkiak të Fierit

S'KA KOMENTE