Efektivë të RENEA-s me armë në dorë duke vrapuar, kontrolle me dron,...

Efektivë të RENEA-s me armë në dorë duke vrapuar, kontrolle me dron, çfarë po ndodh në Fier

1045
SHPËRNDAJE

Një operacion blic i policisë së Fierit dhe forcave RENEA ka bllokuar një rrugë të gjithë në qytetin e Fierit. 

Forca të shumta policore po kontrollojnë në një pallat shumë katësh, ndërsa kanë ngritur edhe një dron për të kryer kontrolle.

S'KA KOMENTE