E rëndë në Tiranë, një burrë gjendet i varur brenda shtëpisë së...

E rëndë në Tiranë, një burrë gjendet i varur brenda shtëpisë së tij, çfarë raportohet

557
SHPËRNDAJE

Tiranë/Informacion paraprak 

Më datë 26.06.2022, në Rrugën “Kol Paparisto”, në banesë është gjetur nga familjarët e tij i pajetë, i vetëvarur, shtetasi K. B., 61 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE