E rende ne Fier, 26 vjecari hidhet nga pallati, humb jeten

E rende ne Fier, 26 vjecari hidhet nga pallati, humb jeten

6960
SHPËRNDAJE

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 11:50, në lagjen “1 Maji”, Fier, dyshohet se është hedhur nga kati i katërt i pallatit, shtetasi E. D., 26 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE