Dyshime për eksploziv, gjendet një valixhe te Rruga e Kavajës

Dyshime për eksploziv, gjendet një valixhe te Rruga e Kavajës

122
SHPËRNDAJE

Tiranë/Informacion paraprak

Në orën 12:20, në Rrugën e Kavajës, në afërsi të një kompleksi pallatesh, është konstatuar një valixhe ngjyrë kafe.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e  rrethanave.

S'KA KOMENTE