Digjet gjatë natës “Porche”në Vlorë

Digjet gjatë natës “Porche”në Vlorë

413
SHPËRNDAJE

Një makinë luksoze është shkrumbuar nga flakët gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Vlorë.

Raportohet se rreth orës 01:30, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i markës “Porche”,  në pronësi të shtetasit D. Q.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

S'KA KOMENTE