Dhunoi bashkeshorten arrestohet 37 vjecari ne Fier

Dhunoi bashkeshorten arrestohet 37 vjecari ne Fier

2481
SHPËRNDAJE

Po nga këta specialistë u arrestua shtetasi A. B., 37 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Gjithashtu, u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin E. K., 35 vjeç, banues në Kallm i Vogël, Fier, pasi ka goditur me sende të forta një shtetas tjetër.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE