Dhune ndaj gruas dhe babait, dy te arrestuar ne Fier

Dhune ndaj gruas dhe babait, dy te arrestuar ne Fier

2343
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasit:
-A. C., 49 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij;
-L. Dh., 27 vjeç, banues në Seman, Fier, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij.
Po nga këto struktura u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasit N. B., 54 vjeç, banues në Dërmënas, Fier, V. P., 69 vjeç dhe A. P., 38 vjeç, banues në Shtyllas, Fier, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur njëri-tjetrin me grushte dhe me sende të forta. 

S'KA KOMENTE