Detaje të reja nga ngjarja me 2 viktima

Detaje të reja nga ngjarja me 2 viktima

197
SHPËRNDAJE

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e ndodhur pak më parë në Kavajë, ku dy persona humbën jetën pas një konflikti.

Mesohet se dyshohet se viktimat kanë pasur konflikt të mëparshëm dhe janë takuar për t’u sqaruar.

Takimi është kryer në zonën e njohur si “kryqëzimi i valutës” ku edhe janë konfliktuar sërish.

Ka qenë Edmond Gosa ai që ka qëlluar fillimisht me mjet prerës të tipit thikë Sali Rexhën, ndërsa ky i fundit ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar në drejtim të Gosës.

Kujtojmë se të dy personat e përfshirë në konflikt kanë humbur jetën.

S'KA KOMENTE