Denoncimi i forte i Petro Kocit per Hipoteken Fier

Denoncimi i forte i Petro Kocit per Hipoteken Fier

1355
SHPËRNDAJE

Deputeti i PS Fier Petro Koci ka dale perseri me nje deklarate te forte ne rrjetin social duke denoncuar ate qe po ndodh ne Kadastren Fier dhe qe eshte perkufizuar me akuzen e rende te korrupsionit . Koci i ka kushtuar me pak fjale por teper goditese ,aktivitetit te ketij institucioni

Postimi i plote i Petro Kocit

Kadastra e Fierit po kthehet nga muze i korrupsionit dhe pisllekut edhe ne nje atraksion per shushunja gjakthithese te reja e te vjetra.
Nje konjukture ndervepruese, armike me moralin e qeverisjes se PS dhe te fitores se 25 Prillit.
Jazek!

S'KA KOMENTE