Deklarata e kandidates se PD Fier:”Nuk e njoh kandidatin tjeter te Berishes”

Deklarata e kandidates se PD Fier:”Nuk e njoh kandidatin tjeter te Berishes”

248
SHPËRNDAJE

Kandidatja e PD zyrtare Eriselda Zotaj ne nje studio televizive nje nate me pare ka shperfillur kandidatin tjeter te PD Evdar Kodheli dale nga Primaret.

Perballe saj ne studio ka qene perfaqesuesja e Bashkisë Fier Adela Hysenaj, e cila prezantoi investimet dhe transformimet e medha që ka pesuar gjate këtyre viteve Fieri si dhe shpalosi planin e investimeve te parashikuara ne 4 vitet e ardhshem.

Deklarata e kandidates se PD vjen ne nje kohe kur nga kreu i ketij grupimi Enkelejd Alibeaj eshte kerkuar qe te gjithe kandidatet e Berishes ti bashkohen gares per 14 majin

S'KA KOMENTE