Cmimet e larta te karburanteve nuk ndalin pushuesit drejt bregdetit ,trafik i...

Cmimet e larta te karburanteve nuk ndalin pushuesit drejt bregdetit ,trafik i renduar ne Vlore

147
SHPËRNDAJE

Siç duket çmimet e larta të karburanteve nuk i kanë ndaluar shqiptarët që të derdhen të gjithë drejt bregdetit.

Si ditë e diel me temperatura të larta, qytetarët kanë zgjedhur që të shkojnë e të freskohen në bregdet.

Trafik i renduar mjwtesh eshte konstatuar ne aksin Vlore- Radhime si dhe në autostradën Tiranë-Durrës.Pritet që trafik i madh të krijohet edhe në mbrëmje, kur të gjithë kthehen në shtëpitë e tyre.

S'KA KOMENTE