“Blindohet” FIERI, forca policore kontrolle ne rruge

“Blindohet” FIERI, forca policore kontrolle ne rruge

4533
SHPËRNDAJE

Forca të shumta të policisë kriminale, ekipet e “Shqiponjave” kanë zbritur në Fier mbrëmjen e sotme. Mësohet se uniformat blu kanë ngritur pika kontrolli dhe po verifikojnë çdo automjet që kalon në këtë akset kryesore rrugore të këtij qyteti.

Kontrollet kane si synim arrestimin e të shmëkërkuarve, kapjen e armëmbajtësve pa leje dhe të atyre që lëvizin me lëndë narkotike.

S'KA KOMENTE