Bie në kanalin vaditës, humb jetën 51-vjeçari

Bie në kanalin vaditës, humb jetën 51-vjeçari

1057
SHPËRNDAJE

Fund tragjik ka rezultuar ai për një 51-vjeçar nga Kurbini, i cili ka rënë në një kanal vaditës dhe për pasojë ka humbur jetën. 

Mesohet se ngjarja ndodhi në fshatin Shullaz të Kurbinit. 

51-vjeçari dyshohet se ka pësuar atak kardiak dhe për pasojë ka rënë në kanal, ku edhe ka humbur jetën. Aktualisht policia po heton për dokumentimin e plot të ngjarjes.

S'KA KOMENTE