Berisha prezanton kandidatin për Lushnjen

Berisha prezanton kandidatin për Lushnjen

130
SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha ka prezantuar sot kandidatin e tij për Bashkinë e Lushnjes në zgjedhjet lokale të 14 majit, Eduart Sharka.

Berisha e quajti 14 majin si ditën që ndan historinë dhe u bëri thirrje qytetarëve që të bëjnë gjithçka për të ndaluar shkretimin dhe rrokullisjen e madhe të Lushnjes dhe Shqipërisë.

S'KA KOMENTE