Berisha kundër Metes: Presidenti humb fuqinë e dekreteve jashtë territorit të vendit

Berisha kundër Metes: Presidenti humb fuqinë e dekreteve jashtë territorit të vendit

164
SHPËRNDAJE

Berisha: Do më falni zonjë por nuk u prit Saimir Tahiri në shtëpinë e Bardhë. Saju u ul ballë për ballë. Fakti është se burime të besueshme të mediave dhe politikanëve kane denocnuar se zotëria ka firmën mbi dokumentet e plackitjes së bazave në gjirin e Palit dhe Sarandë. Skapi I partisë tha se nuk ka ndonjë hetim për zotin Begaj . Skapi nuk guxon të nise hetime për nivelet me të larta po hap ceshtje. Psh minstrin Ahemtaj apo veliajn. Nuk mundet që të hap dhe hap ceshtje për kete punë e merr ca peshq të vegjel.Vijme te dekreti I presidentit Meta. Ne te drejten kushtetuese presidenti humb fuqine e dekreteve te tij jashte territorit.

S'KA KOMENTE