Benzi” del nga rruga dhe përfundon në një piceri

Benzi” del nga rruga dhe përfundon në një piceri

872
SHPËRNDAJE

Një aksident është raportuar mbrëmjen e kësaj të premteje në Sarandë. Mësohet se një automjet tip Mercedes-Benz E Class ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një piceri.Ngjarja raportohet se ka ndodhur pranë Kanalit të Çukës në Sarandë. Ndërkohë, sipas informacioneve nuk raportohet për të lënduar.

S'KA KOMENTE