Autobusi përplaset me 4 makina, disa të plagosur

Autobusi përplaset me 4 makina, disa të plagosur

324
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë është regjistruar sot te zona e Shallvareve. Një autobus i linjës së Unazës është përplasur me të paktën 4 automjete, teksa njëri prej tyre ka devijuar duke përfunduar në stacion.

Raportohet se ka disa të plagosur që janë nisur drejt spitalit të Traumës.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për sqarimin e plotë të aksidentit, me dëme në njerëz e po ashtu edhe materiale.

S'KA KOMENTE