Arrestohet shoferi pas aksidentit ne Levan-Tepelene ku mbeten 3 viktima të së...

Arrestohet shoferi pas aksidentit ne Levan-Tepelene ku mbeten 3 viktima të së njëjtës familje

3608
SHPËRNDAJE

Njoftimi i policisë:

Është arrestuar për veprën penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” drejtuesi i automjetit “Opel Zafira”, shtetasi Mariglen Skënderaj.

Skënderaj mbeti i plagosur bashke me bashkesorten dhe vajzen 6 vjecare pas perplasjes se ndodhur mbremjen e se enjtes ne afersi te fshatit Buzmadh ne autostraden Levan Tepelene.

Nga aksidenti mbeten te vdekur tre persona, perkatesisht Sokrat Lelaj, Fatbardha Lelaja dhe Bylyre Salaj, nena e Fatbardhes.

S'KA KOMENTE