Arrestohet në Greqi krimineli shqiptar i kërkuar për vrasje

Arrestohet në Greqi krimineli shqiptar i kërkuar për vrasje

2447
SHPËRNDAJE

Autoritetet policore në Janinë të Greqisë kanë arrestuar një shtetas shqiptar i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar.

Raportohet se shtetasi shqiptar ishte një kriminel i rrezikshëm që ishte shpallur në kërkim për vrasje dhe tentativë për vrasje.

Po ashtu mësohet se ai ishte pjesë e një grupi kriminal të strukturuar.

S'KA KOMENTE