Arrestohet 25 vjecari ne Fier ,shkaktoi aksident me 2 te plagosur

Arrestohet 25 vjecari ne Fier ,shkaktoi aksident me 2 te plagosur

1764
SHPËRNDAJE

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor të DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasin N. T., 25 vjeç, banues në Fier, pasi ditën e djeshme, në fshatin Mizë, automjeti që drejtonte ky shtetas, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin B. M., 64 vjeç, dhe si pasojë janë dëmtuar dhe janë në kujdesin e mjekëve, shtetasi B. M. dhe pasagjerja në automjetin e tij, shtetasja F. M., 51 vjeçe.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE