Arrest me burg për 31-vjeçarin që sulmoi me grusht Berishën 

Arrest me burg për 31-vjeçarin që sulmoi me grusht Berishën 

296
SHPËRNDAJE

Gerti Shehu, i cili goditi me grusht Sali Berishën gjatë protestës së opozitës ditën e martë, është lënë në burg.

Arrest me burg për Gert Shehun, 31-vjeçari i cili goditi me grusht Sali Berishën gjatë protestës së opozitës ditën e martë.

Kujtojmë se në protestën e 6 dhjetorit Shehu u afrua pranë kreut të PD duke e goditur atë me grusht, dhe duke i shkaktuar hematoma në fytyrë.

Sipas PD sulmi është me qëllime politike dhe i orkestruar nga Edi Rama.

S'KA KOMENTE