Alqi Bllako del nga Gjykata me pranga në duar

Alqi Bllako del nga Gjykata me pranga në duar

57
SHPËRNDAJE

Ky është ish-deputeti i PS-së Alqi Bllako teksa del nga Gjykata për të shkuar në paraburgim, pas vendimit të GJKKO për ta lënë në burg. Siç shihet nga pamjet, Bllako ndodhet në mes të policëve dhe me pranga në duar.

S'KA KOMENTE