Alarmi për bombë në gjykatë, policia sqaron ngjarjen: Autori ka fikur telefonin...

Alarmi për bombë në gjykatë, policia sqaron ngjarjen: Autori ka fikur telefonin pas njoftimit

54
SHPËRNDAJE

Informacion paraprak

Rreth orës 11:00, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë për një sasi lënde plasëse që dyshohet se është vendosur në një institucion zyrtar, në rrugën “Jordan Misja”.

Shërbimet e Policisë kanë kontrolluar godinën dhe zonën përreth dhe nga verifikimet e kryera dhe kontrolli paraprak i kryer, ka rezultuar se është njoftim i rremë.

Po punohet për identifikimin e telefonuesit pasi pas kryerjes së telefonatës, ka fikur telefonin.

S'KA KOMENTE