Aksidentoi me vdekje 67 vjecarin ne Fier dhe u largua nga vendngjarja,arrestohet...

Aksidentoi me vdekje 67 vjecarin ne Fier dhe u largua nga vendngjarja,arrestohet 43 vjecari

7092
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier bënë ndalimin e shtetasit G. B., 43 vjeç, banues në Hoxharë e Vjetër, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Fier i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i aksidentit”.
Ky shtetas, më datë 20.05.2022, në aksin rrugor “Fier-Seman”, ka aksidentuar me pasojë vdekjen, shtetasin B. S., 67 vjeç dhe është larguar nga vendngjarja.

S'KA KOMENTE