Aksidenti i rëndë,30-vjeçari humb njërën këmbë, dergohet ne Trauma

Aksidenti i rëndë,30-vjeçari humb njërën këmbë, dergohet ne Trauma

886
SHPËRNDAJE

Zbardhen detaje nga aksidenti i frikshëm i ndodhur sot në autostradën Fushë Krujë-Milot, në afërsi të Thumanës.

Mesohet se janë përplasur me njëra-tjetrën katër makina, ku është plagosur rëndë 30-vjeçari Serxhio Hysa, i cili ka humbur njërën këmbë, ndërsa të lënduar janë edhe dy shtetas të tjerë.

I plagosuri është marrë nga autoambulanca e qendrës shëndetësore Fushë Krujë dhe është dërguar me urgjencë te Trauma.

S'KA KOMENTE