Aksident ne Varibop ne Fier-Tepelene, motori perplas per vdekje kembesorin

Aksident ne Varibop ne Fier-Tepelene, motori perplas per vdekje kembesorin

1239
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur para pak minutash ne aksin rrugor Fier -Tepelene ne Kafaraj. Nga njoftimet e para mesohet se nje motor ka perplasur per vdekje nje kembesor.Sipas njoftimeve te policise Fier 67 vjecari me inicialet Q.T nga Ada ka dashur te kaloje rrugen ndersa eshte perplasur nga motorri dhe ka nderruar jete .
Mesohet gjithashtu se eshte plagosur drejtuesi i motorrit dhe eshte derguar me urgjence per ne spitalin Fier

S'KA KOMENTE