Aksident ne Levan-Tepelene,makina perplas per vdekje ,75 vjecarin nga Fieri

Aksident ne Levan-Tepelene,makina perplas per vdekje ,75 vjecarin nga Fieri

2541
SHPËRNDAJE

Fier/Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Cakranit” shtetasi F. M., 49 vjeç, banues në Kosovë, duke drejtuar automjetin tip “Jeep”, ka aksidentuar me pasojë vdekjen, shtetasin H. R., 75 vjeç, banues në Cakran, Fier.

U shoqërua në Komisariat drejtuesi i mjetit dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

S'KA KOMENTE