Aksident ne Levan-Tepelene,3 te plagosur

Aksident ne Levan-Tepelene,3 te plagosur

2359
SHPËRNDAJE

Një aksident u regjistrua sot në aksin rrugor Levan-Tepelenë, ku të plagosur kanë mbetur 3 persona.

Ngjarja ndodhi rreth orës 16:00, në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në fshatin Buzëmadh. 

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi N. Sh., 63 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Honday”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerët, shtetasit M. M., 60 vjeç dhe Dh. Sh., 56 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të daljes nga rruga.

Fier/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 16:00, në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në fshatin Buzëmadh, shtetasi N. Sh., 63 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Honday”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerët, shtetasit M. M., 60 vjeç dhe Dh. Sh., 56 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të daljes nga rruga.

S'KA KOMENTE