Aksident ne Levan-Tepelene, kamioni humb kontrollin ,permbyset anes rruges

Aksident ne Levan-Tepelene, kamioni humb kontrollin ,permbyset anes rruges

1642
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur ne aksin rrugir Levan Tepelene ne vendin e quajtur , Kafaraj.Nje kamion ka humbur kontrollin dhe eshte permbysur ne ane te rruges. Policia ka shkuar ne vendngjarje ndersa fatmireisht nuk ka te lenduar por per shkak te aksidentit eshte krijuar trafik ne qarkullim qe me pas eshte normalizuar nga policia

S'KA KOMENTE