Aksident në Levan-Tepelenë, dy të vdekur dhe katër të plagosur

Aksident në Levan-Tepelenë, dy të vdekur dhe katër të plagosur

2183
SHPËRNDAJE

Aksident tragjik ka ndodhur kete mbremje ne aksin Levan-Tepelenë. Sipas njoftimeve te para nga vengjarja mesohet se jane shenuar dy të vdekur dhe katër të plagosur. Aksidenti ka ndodhur ne Buzmadh ne Cakran..Zjarrfikësja dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje.

S'KA KOMENTE