Aksident ne Fier-Seman, 3 te plagosur

Aksident ne Fier-Seman, 3 te plagosur

1502
SHPËRNDAJE

Një makinë Mercedes Benc del nga rruga, plagosen tre shtetas. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Fier- Seman në vendin e njohur si “Ura e Bacinozit”.Makina ka dalë nga rruga ndërsa mësohet se në të udhëtonim tre shtetas të cilët janë transportuar në spitalin e Fierit.

Bluzat e bardha bëjmë me dije se drejtuesi i mjetit paraqitet në gjendje më të rëndë, ndërkohë që pasagjerët kanë marrë dëmtime më te lehta.

Të plagosur kanë mbetur shtetasit S.P, drejtuesi i mjetit si dhe K.V dhe J.H pasagjerë.

Uniformat blu kanë shkuar pranë vendit të ngjarjes.

S'KA KOMENTE