Aksident ne Fier-Patos, perplasen 3 makina

Aksident ne Fier-Patos, perplasen 3 makina

3629
SHPËRNDAJE

Nje aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta me pare ne aksin rrugor Fier Patos. Aksidenti ka ndodhur ne vendin e quajtur Portez. Mesohet se ne aksident jane perfshire 3 automjete nderkohe qe nje person eshte plagosur dhe eshte derguar me urgjence me Spitalin e Fierit.
Si pasoje e aksidentit jane krijuar radhe te gjata te automjeteve ne kete aks rrugor Ne vendngjarje ka shkuar policia per te zbardhur shkaqet e ketij aksidenti si dhe pee te normalizuar trafikun e levizjes se mjeteve

S'KA KOMENTE