Aksident ne Fier-Patos, makina bie ne kanal

Aksident ne Fier-Patos, makina bie ne kanal

4475
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur kete pasdite ne aksin Fier-Patos. Aksidenti ka ndodhur ne vendin e quajtur kthesa e Patosit. Mesohet se nje automjet ka humbur kontrollin dhe ka perfunduar ne kanal nderkohe qe drejtuesi i mjetit 29 vjec eshte derguar ne spital me disa lendime. Policia ne vendngjarje

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 14:00, në aksin rrugor Fier-Patos, shtetasi M. P., 29 vjeç, banues në Patos, duke drejtuar automjetin tip “Porsche” ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar vet drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të daljes nga rruga.

S'KA KOMENTE