Aksident ne Fier-Patos, kamioni perplaset me nje makine

Aksident ne Fier-Patos, kamioni perplaset me nje makine

4207
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot, rreth orës 12:45, në Portëz, shtetasi N. Y., duke drejtuar automjetin tip kamion është përplasur me automjetin tip “Bmw” me drejtues shtetasin I. M., 27 vjeç, banues në Drizë.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar dhe po mer mjekim në spital shtetasi I. M.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

S'KA KOMENTE